Mobiilsed lahendused

Lõpp aja- ja asukohapiirangutele!

Kaasaegsete organisatsioonide üheks olulisemaks IT-valdkonna prioriteediks on kellaajast ja asukohast sõltumatu inimestevaheline suhtlus ja töövahendite haldus. Selle tulemuseks on uus kvaliteeditase tootlikkuses, kliendihalduses ja -teeninduses ning märkimisväärne käibe ja kasumlikkuse kasv.

Meie pakutavad ettevõtete mobiilsusrakendused on organisatsioonide vajadustele kergesti kohaldatavad terviklahendused, mille abil on lihtne ettevõtte äri- ja/või teenuseprotsessid muuta mobiilseadmete abil hõlpsasti hallatavaks, kaotamata seejuures omavahelist ühilduvust ja terviklikkust. Meie lahendused aitavad ettevõtetel jõuda kiiremini suurema arvu klientideni, pakkuda suurepärast teeninduskogemust ja suurendada kogu organisatsiooni ning iga selle liikme tootlikkust.

Lisaks kohaldatavatele standardrakendustele on meie tooteportfellis arvukalt unikaalseid, klientide spetsiifilistele vajadustele vastavaid töid: ülisuuri, ülikeerukaid ja/või täiesti innovaatilisi lahendusi mobiilsuse piiritute võimaluste kasutamiseks tegevustõhususe ja kasumlikkuse suurendamisel.

Meie eristuv väärtus mobiilsete rakenduste väljatöötamisel seisneb järgnevas:

  • Märkimisväärne hulk mobiilsusrakendustele spetsialiseerunud asjatundjaid, valdkonna globaalne innovatsioonikeskus ning mitmed piirkondlikud kompetentsikeskused.
  • Ühtaegu terviklikud ja ettevõtte eripärale kohaldatavad mobiilsusrakendused, mis tagavad kõigi kasutajate jaoks valutu ja mugava ülemineku vanadelt tööprotsessidelt uutele.
  • Projektide äärmiselt kiire tasuvus ning kõrge kliendirahulolu.
    • Oleme valdkonna juhtiv innovaator teostatud projektide arvult, keerukuselt ning vastava intellektuaalomandi mahukuselt. Pakume väga suurt valikut nii meie enda poolt kui koostöös teiste tipp-tarkvarafirmadega loodud mobiilitarkvara.
    • Loome strateegilisi kauakestvaid koostöösuhteid, et toetada kliente olemasolevate rakenduste täiendamisel ja uute lahenduste kasutuselevõtul, vastavalt muudatustele ärikeskkonnas ja ühiskonnas.