Banner

Telekommunikatsioon

Telekommunikatsioonisektori ettevõtted on täna silmitsi nii suurte väljakutsete kui ka võimalustega: tehnoloogia kiire areng, uued rakendused ning uued konkurendid üha madalama sisenemisbarjääriga turul. See omakorda toob vajaduse suurendada efektiivsust, luua uusi teenuseid ja kasutajamugavust ning tuua viimane turule senisest kiiremas tempos. Juhtivate telekommunikatsiooniettevõtete IT-prioriteetide seas on ka andmeanalüüsi ja teabehalduse võimekuse suurendamine ning küberturvalisus.

CGI klientide hulgas on kuus maailma suurimat telekomiettevõtet, kellest mitmega on koostöö kestnud juba üle 20 aasta. Kõigil neil, samuti kümnetel väiksematel telekomiettevõtetel, oleme uuendanud ja ümberkujundanud erinevaid äri- ja IT-rakendusi ning arveldussüsteeme, mis on neil aidanud märkimisväärselt hoida kokku tegevuskulusid, suurendada tegevustõhusust ja tuua uusi teenuseid turule senisest oluliselt kiiremini.

Eesti CGI asjatundjad on muuhulgas loonud arveldussüsteemid Põhjamaade juhtivale telekommunikatsioonifirmale.

Mõistagi on meie tooteportfell ja kogemus telekommunikatsioonisektoris eelkirjeldatust oluliselt rikkalikum. CGI telekommunikatsiooni valdkonna asjatundjate võrgustik, kuhu kuulub ka Eesti ligi 20 pikaajalise telekomisektori kogemuse ja ekspertteadmisega spetsialisti, on usaldusväärseks ja kogenud partneriks nii valdkonna infosüsteemide arendamise nõustaja kui ka valmislahenduste pakkujana. Meie projektide kvaliteedijuhtimise metoodika tagab alati projektide teostamise õigeaegsuse, kokkulepitud kvaliteedi ja vastavuse eelarvele.