FS

Pangandus

Kommertspangad on silmitsi üha rangemate riiklike regulatsioonidega, samuti vajadusega kasumlikkuse säilitamiseks kärpida tegevuskulusid. Neile väljakutsetele vastamiseks otsitakse paindlikumaid lahendusi, nagu tarkvara teenusena (SaaS), äriprotsesside väljast tellimine ja rakenduste haldus. Seejuures on endiselt kriitilise tähtsusega kliendirakenduste kasutajasõbralikkus ning uute innovaatiliste rakenduste ja teenuste loomine, samuti süsteemide turvalisuse tagamine häkkerite ja küberkurjamite vastu.

Meie klientide seas on üle 2500 finantsettevõtte, sealhulgas suurim osa maailma juhtivatest pankadest (20-st Euroopa suurimast pangast 19). CGI’s töötab üle 16 000 pangandussektori tarkvaralahenduste loomisele pühendunud professionaali. Oleme loonud üle kolmekümne unikaalse tarkvaraplatvormi krediidiriski halduseks, makselahendusteks, varahalduseks jpm.

Meie rahvusvaheliste finantssanktsioonide järgimise seiretarkvara CGI HotScan on kasutusel 64% kõigi üle maailma aset leidvate pankadevaheliste valuutavahetustehingute jälgimisel.

Meie lahendused, suurtest infosüsteemide juurutamisest väiksemate uuendusteni, aitavad pankadel hoida märkimisväärselt kokku tegevuskulusid, parandada laekumisi ja tegevustõhusust ning tuua uusi teenuseid turule senisest oluliselt kiiremini. Oleme ka nõustanud ja loonud digitaalseid terviklahendusi, mis võimaldavad finantsasutustel kiiremini, odavamalt ja tõhusamalt täita kohustuslikke rahapesu tõkestamise ja tunne-oma-klienti (KYC)-nõudeid.

CGI finants- ja pangandusvaldkonna asjatundjate võrgustik on usaldusväärseks ja kogenud partneriks nii infosüsteemide arendamise nõustaja kui ka valmislahenduste pakkujana. Meie projektide kvaliteedijuhtimise metoodika tagab alati projektide teostamise õigeaegsuse, kokkulepitud kvaliteedi ja vastavuse eelarvele.