Banner

Kasutusmugavus ja disain

Kasutajaliidese intuitiivsus, kasutusmugavus ning optimaalsus suudavad oluliselt muuta kiiremaks ning efektiivsemaks tarkvarakasutajate igapäevatöö. Kuna reeglina programmeerija ning lõppkasutaja arvutikasutuse harjumused on hoopis teistsugused, siis kaasame oma projektidesse kasutusmugavuse spetsialiste ning disainereid, kes kõnelevad lõppkasutajatega ühist keelt.

Kasutajakogemusel ja kasutatavuse testimimisel on väga oluline kaal tänases arendusprotsessis. Kaasaegsete veebilahenduste kasutatavus peab olema kõrgvaliteediga nii arvutites, tahvelarvutites kui ka nutitelefonides. Viimast on võimalik saavutada disainerite ja kasutajakogemuse spetsialistide tiheda koostööga, kes viivad ellu teie ideed kasutades parimaid praktikaid.

CGI-s töötavad hinnatud kasutusmugavuse spetsialistid. Meie poolt disainitud süsteeme leiab nii Eestis kui ka piiri taga, nii era- kui avalikus sektoris. Pakume erinevaid teenuseid selles valdkonnas, põhilisteks on kasutajaliidese analüüs, disain, prototüüpimine, arendamine ning testimine. Lisaks viime läbi ka kasutajaliidese auditeid.