Transpordiettevõtted otsivad uusi teenuseid ja uuendavad oma tegevusstrateegiaid, saavutamaks vähemate ressurssidega parema tulemuse. Reisi- ja transporditeenuste vallas tiheneb konkurents, hinnasurve ja riiklikud regulatsioonid, samuti kasvavad tarbijate ootused ja nõudmised. 

CGI Grupi klientide hulka kuuluvad rahvusvahelisi ja kohalikke transpordiettevõtteid nii lennunduse, laevanduse, raudtee- ja maanteetranspordi ning linnaliikluse alal. Oleme nendega koostöös loonud keerukaid infosüsteeme ning ka lihtsamaid lokaalseid lahendusi, mis säästavad oluliselt halduskulusid ning tagavad reisijate turvalisuse ja asjaajamise mugavuse. Meie väljatöötatud e-pileti süsteemid hoiavad mitmel mandril kokku reisijate aega ja organisatsioonide tööjõukulusid.

Ligi pooled Euroopa riigid kus eksisteerib tasuliste teede võrgustik kasutavad meie poolt välja töötatud haldusrakendust CGI Traffic 360, mis võimaldab automaatselt töödelda suuremahulisi andmehulki kasutades selleks infot autode registreerimisnumbritelt. Samuti on meie poolt loodud Euroopa esimene biomeetrilistel andmetel põhinev piirikontrolli-lahendus ning Amsterdami Schipholi lennujaama püsikliendiprogrammi IT-lahendus. Meie mobiilset tarkvara Pro Logistica kasutab pardamüügi ja laoarvestuse pidamise lihtsustamiseks üle 30 lennufirma. 

CGI poolt loodud IT-süsteemid on viimase 40 aasta jooksul võimaldanud New Yorki linna administratsioonil efektiivselt koguda üle 11 miljardi dollari ulatuses parkimis- ja liiklustrahve. Oleme loonud Hollandi raudteeoperaatori ProRail jaoks kõrgendatud turvanõuetele vastava rongiliikluse kontrollisüsteemi ja optimeerinud Helsinki bussiliiklust.