Growing competition, new technologies and rising customer demands are causing communications service providers (CSPs) to rethink how they do business. Becoming an agile organization is imperative to drive innovation, creativity and speed in this new world. ...

Telekommunikatsioonisektori ettevõtted on täna silmitsi nii suurte väljakutsete kui ka võimalustega: tehnoloogia kiire areng, uued rakendused ning uued konkurendid üha madalama sisenemisbarjääriga turul. See omakorda toob vajaduse suurendada efektiivsust, luua uusi teenuseid ja kasutajamugavust ning tuua viimane turule senisest kiiremas tempos. Juhtivate telekommunikatsiooniettevõtete IT-prioriteetide seas on ka andmeanalüüsi ja teabehalduse võimekuse suurendamine ning küberturvalisus.

CGI klientide hulgas on kuus maailma suurimat telekomiettevõtet, kellest mitmega on koostöö kestnud juba üle 20 aasta. Kõigil neil, samuti kümnetel väiksematel telekomiettevõtetel, oleme uuendanud ja ümberkujundanud erinevaid äri- ja IT-rakendusi ning arveldussüsteeme, mis on neil aidanud märkimisväärselt hoida kokku tegevuskulusid, suurendada tegevustõhusust ja tuua uusi teenuseid turule senisest oluliselt kiiremini.

communications