Igal aastal kohtuvad CGI juhid äri- ja infotehnoloogialiidritega üle maailma ning koguvad infot ettevõtteid mõjutavate trendide, sealhulgas äri- ja IT-plaanide, eelarvete ning investeerimisideede kohta.
This video by Fingrid Oyj, Finland’s transmission system operator, in collaboration with CGI, presents information about Datahub—a centralized information exchange system for the electricity retail market. CGI’s Central Market Solutions provides the centralized data exchange platform for the Finnish Datahub ...

CGI Eesti on olnud tarkvaraarenduse, juurutamise ja halduse valdkonnas tegev juba üle 20 aasta. Oleme arendanud süsteeme mitmetele Eesti ministeeriumitele ning suurtele eraettevõtetele. Tarkvaraarendus on hetkel üks CGI Eesti peamisi ekspordiartikleid – arendame süsteeme nii Soome, Rootsi, Norra, Belgia, Saksamaa kui Suurbritannia klientidele.

Pakume oma klientidele peamiselt rätsepalahendusi, mille tulemusel saadakse tarkvara, mis sobib täpselt kliendi äriliste nõuetega. Lisaks juurutame ka tarkvara n-ö karbitooteid vajalikul määral kliendi nõuete järgi kohandades.

Meie teenus hõlmab kõiki tarkvaraarendusprotsessi osasid alates analüüsist, disainist, projekteerimisest ning programmeerimisest, lõpetades testimise, juurutuse, koolituse ning projektijuhtimise ja ka hilisema hooldusega.

Arendustehnoloogiatest on kasutusel peamiselt Oracle/Java, Microsofti .NET ning C++. Projekte viime läbi peamiselt agiilseid põhimõtteid ja metoodikaid järgides.