Learn how CGI is collaborating with Pirkanmaan Voimia to digitalize its food services using CGI’s Aromi solution.
CGI OpenGrid360 is an innovative suite of solutions and services designed to improve your data insight and accelerate innovation to meet the evolving demands of the new energy system. It supports the complete network value chain from asset to outage ...

CGI Eesti on olnud tarkvaraarenduse, juurutamise ja halduse valdkonnas tegev juba üle 20 aasta. Oleme arendanud süsteeme mitmetele Eesti ministeeriumitele ning suurtele eraettevõtetele. Tarkvaraarendus on hetkel üks CGI Eesti peamisi ekspordiartikleid – arendame süsteeme nii Soome, Rootsi, Norra, Belgia, Saksamaa kui Suurbritannia klientidele.

Pakume oma klientidele peamiselt rätsepalahendusi, mille tulemusel saadakse tarkvara, mis sobib täpselt kliendi äriliste nõuetega. Lisaks juurutame ka tarkvara n-ö karbitooteid vajalikul määral kliendi nõuete järgi kohandades.

Meie teenus hõlmab kõiki tarkvaraarendusprotsessi osasid alates analüüsist, disainist, projekteerimisest ning programmeerimisest, lõpetades testimise, juurutuse, koolituse ning projektijuhtimise ja ka hilisema hooldusega.

Arendustehnoloogiatest on kasutusel peamiselt Oracle/Java, Microsofti .NET ning C++. Projekte viime läbi peamiselt agiilseid põhimõtteid ja metoodikaid järgides.