Growing competition, new technologies and rising customer demands are causing communications service providers (CSPs) to rethink how they do business. Becoming an agile organization is imperative to drive innovation, creativity and speed in this new world. ...
CGI’s technical expertise supports the complete manufacturing process of UK’s most iconic specialist tea producer, Twinings.

CGI Eesti on olnud tarkvaraarenduse, juurutamise ja halduse valdkonnas tegev juba üle 20 aasta. Oleme arendanud süsteeme mitmetele Eesti ministeeriumitele ning suurtele eraettevõtetele. Tarkvaraarendus on hetkel üks CGI Eesti peamisi ekspordiartikleid – arendame süsteeme nii Soome, Rootsi, Norra, Belgia, Saksamaa kui Suurbritannia klientidele.

Pakume oma klientidele peamiselt rätsepalahendusi, mille tulemusel saadakse tarkvara, mis sobib täpselt kliendi äriliste nõuetega. Lisaks juurutame ka tarkvara n-ö karbitooteid vajalikul määral kliendi nõuete järgi kohandades.

Meie teenus hõlmab kõiki tarkvaraarendusprotsessi osasid alates analüüsist, disainist, projekteerimisest ning programmeerimisest, lõpetades testimise, juurutuse, koolituse ning projektijuhtimise ja ka hilisema hooldusega.

Arendustehnoloogiatest on kasutusel peamiselt Oracle/Java, Microsofti .NET ning C++. Projekte viime läbi peamiselt agiilseid põhimõtteid ja metoodikaid järgides.