Igal aastal kohtuvad CGI juhid äri- ja infotehnoloogialiidritega üle maailma ning koguvad infot ettevõtteid mõjutavate trendide, sealhulgas äri- ja IT-plaanide, eelarvete ning investeerimisideede kohta.
This video by Fingrid Oyj, Finland’s transmission system operator, in collaboration with CGI, presents information about Datahub—a centralized information exchange system for the electricity retail market. CGI’s Central Market Solutions provides the centralized data exchange platform for the Finnish Datahub ...

Jaekaubanduse arengut mõjutavad enim tehnoloogia areng ning tarbijate üha kõrgemad ootused. Kaupmeeste ellujäämisstrateegiate kriitilised edutegurid on tarbijate soovide ja ootuste parem mõistmine ning ennetamine, toote- ja teenuste innovatsioon ning tarneahela tõhustamine. Väga oluliseks suundumuseks on ka püüd saavutada müügikanalist (pood või internet) sõltumatut ühtset ja meeldivat kasutajakogemust.

Meie püsiklientide hulgas on üle 700 jaekaubandusketi üle maailma. Nende konkurentsivõime toetamiseks oleme loonud tuhandeid rakendusi, alates ettevõtete vajadustele paremini vastavatest terviklikest infosüsteemidest kuni spetsiifiliste nišilahendusteni. Meie toodete seas on lõpptarbija eelistustele vastavalt muudetavaid ja reaalajas toimivaid e-äri ja m-äri ostukeskkondi, laohaldusvahendeid, kliendihaldustarkvara ja palju muid valdkonna-spetsiifilisi teenuseid. Meie lahendused infrastruktuuri ja transpordikulude optimeerimiseks võimaldavad tüüpiliselt saavutada kuni 10% vastavate kulude kokkuhoidu.