Head kliendid! Mõni nädal tagasi andsime teada, et oleme pühendunud teenuse osutamise jätkumisele sellel keerulisel ajal. Koostöös teie ja teie meeskondadega näeme iga päev teie tohutuid püüdlusi tulla vastu kõigi klientide ja/või kodanike, töötajate ja kogukondade vajadustele. Meie ...
23. March 2020 - CGI on välja töötanud uuringut toetava tehnoloogilise platvormi, et hoida ära COVID-19 infektsiooni raskeid tüsistusi, uuringuravimi kolhitsiini partiid toodab ravimifirma Pharmascience. Telekommunikatsiooniettevõte Telus aitab üles seada telefoniliini. Montreali südameinstituudi uurimiskeskus alustad Kanadas COVID-19 infektsiooni kliinilise uuringuga, et teha kindlaks, ...

Balancing speed and stability to reinvent utility operations for the energy transition

Read blog

BLOG | UTILITIES

Embracing new ways of working in financial services

Read blog

BLOG | BANKING

 

Transportation, Post and Logistics

Advancing digitization and reducing costs to support a rebound in transportation

Read blog

BLOG | TRANSPORTATION
The Future of Work: Adapting to an Accelerated Workplace Reality

The Future of Work: Adapting to an Accelerated Workplace Reality

Access the interactive PDF

 

Improving Business Agility in Unprecedented Times

Improving Business Agility in Unprecedented Times

Access interactive PDF

See also our business agility page.

CGI RESPOND. REBOUND. REINVENT. INITSIATIIV

 

REAGEERI

Kriisi ajal tegutsemiseks vajalike resursside ja süsteemide tagamine

See etapp hõlmab teie abistamist kiireloomulises töös, mis on vajalik selleks, et koondada kriisile reageerimiseks ressursse ja süsteeme ning toetada ühiskonna elutähtsa tegevuse jätkamist.

 

 

 

KOHANE

Kriisist väljumisega seotud taktikaliste katsumustega tegelemine

Kiiresti muutuvatele ärilistele nõudmistele vastamiseks hõlmab see etapp majanduse ja ühiskonna taasavamiseks vajalikke tegevusi alates võimaluste leidmisest hüppeliselt suurenenud nõudluse täitmiseks kuni uue ärireaalsusega silmitsi seismiseni.

 

 

EDENDA

Toimimismudelite ümberkujundamine, et võimaldada uusi interaktsioonivõimalusi

See etapp hõlmab lühiajalisest taasavamisest kaugemale vaatamist ning teie äritegevuse struktuurimõjude käsitlemist uute ärimudelite ja -tavade abil.

 

 

ÄRILISE AGIILSUSE ARENDAMINE

"Ülemaailmses pandeemias seisavad kõik valdkonnad silmitsi enneolematute katsumuste ja võimalustega. Mida on vaja ulatuslike muutuste kestel reageerimiseks, kohanemiseks ja edendamiseks? AGIILSUST.

Juhid kasutavad uusi mõtlemisviise ja töötavad mitte ainult selleks, et kriitilisele olukorrale reageerida, vaid ka sellest tugevamana välja tulla.

Toetudes CGI teadmistele programmist „Voice of Our Clients“ ja meie paindlike ekspertide tööle üle maailma, tutvustatakse selles ülevaates juhtide peamisi paindlikkuse tavasid koos meie soovitustega.
Materjalid on inglise keeles. "

Juurdepääs interaktiivsele PDF-ile

 

 

KOGUKONDADE TOETAMINE

"Meie kirg on teha koostööd oma klientidega, et toetada oma kogukondi ja aidata neil säilitada kriitiliselt tähtsaid toiminguid. Lugege lähemalt meie koostööst positiivsete muudatuste elluviimisel. Vaadake ka STEM@CGI At Home’i materjale, mis aitavad tasakaalustada kaugtöö ja koduõppe kohustusi. Materjalid on inglise keeles. "