Üha enam on kommertspangad on silmitsi aina rangemate riiklike regulatsioonidega ning seeläbi ka vajadusega kasumlikkuse säilitamiseks kärpida tegevuskulusid. Neile väljakutsetele vastamiseks otsitakse paindlikumaid lahendusi, nagu tarkvara teenusena (SaaS), äriprotsesside sisseostmine ja rakenduste haldus. Seejuures on endiselt kriitilise tähtsusega kliendirakenduste kasutajasõbralikkus ning uute innovaatiliste rakenduste ja teenuste loomine, süsteemide turvalisuse tagamine.

Meie lahendused, suurtest infosüsteemide juurutamisest väiksemate uuendusteni, aitavad pankadel hoida märkimisväärselt kokku tegevuskulusid, parandada laekumisi ja tegevustõhusust ning tuua uusi teenuseid turule senisest oluliselt kiiremini. Terviklahenduste olemasolu võimaldab ka kiiremini, odavamalt ja tõhusamalt täita kohustuslikke rahapesu tõkestamise ja tunne-oma-klienti nõudeid.

CGI Grupi klientide seas on üle 2500 finantsettevõtte, sealhulgas suurim osa maailma juhtivatest pankadest. 20-st Euroopa suurimast pangast on meie kliendid 19. Oleme loonud üle kolmekümne unikaalse tarkvaraplatvormi krediidiriski halduseks, makselahendusteks, varahalduseks jpm. Meie rahvusvaheliste finantssanktsioonide järgimise seiretarkvara CGI HotScan on kasutusel 64% kõigi üle maailma aset leidvate pankadevaheliste valuutavahetustehingute jälgimisel.