Growing competition, new technologies and rising customer demands are causing communications service providers (CSPs) to rethink how they do business. Becoming an agile organization is imperative to drive innovation, creativity and speed in this new world. ...
CGI’s technical expertise supports the complete manufacturing process of UK’s most iconic specialist tea producer, Twinings.

Reisi- ja transporditeenuste vallas tiheneb konkurents, hinnasurve ja riiklikud regulatsioonid, samuti kasvavad tarbijate ootused ja nõudmised. Transpordiettevõtted otsivad uusi teenuseid ja uuendavad oma tegevusstrateegiaid, saavutamaks vähemate ressurssidega parema tulemuse.

Meie klientide hulka kuulub arvukalt rahvusvahelisi ja kohalikke transpordiettevõtteid nii lennunduse, laevanduse, raudtee- ja maanteetranspordi ning linnaliikluse alal, kellele oleme loonud erinevaid keerukaid infosüsteeme ning ka lihtsamaid lokaalseid lahendusi, mis säästavad oluliselt halduskulusid ning tagavad reisijate turvalisuse ja asjaajamise mugavuse. Meie väljatöötatud kümned e-pileti süsteemid hoiavad mitmel mandril kokku reisijate aega ja organisatsioonide tööjõukulusid.

Meie loodud haldusrakendust CGI Traffic 360, mis võimaldab täieliku usaldusväärsusega töödelda miljoneid autode registreerimisnumbreid, kasutavad ligi pooled Euroopa riigid, kus eksisteerib tasuliste teede võrgustik. Meie poolt on loodud ka Euroopa esimene biomeetrilistel andmetel põhinev piirikontrolli-lahendus, samuti Amsterdami Schipholi lennujaama püsikliendiprogrammi IT-lahendus. Meie mobiilset tarkvara Pro Logistica kasutab pardamüügi ja laoarvestuse pidamise lihtsustamiseks üle 30 lennufirma. Meie IT-süsteemid on viimase 40 aasta jooksul võimaldanud New Yorki linna administratsioonil efektiivselt koguda üle 11 miljardi dollari ulatuses parkimis- ja liiklustrahve. Oleme loonud Hollandi raudteeoperaatori ProRail jaoks kõrgendatud turvanõuetele vastava rongiliikluse kontrollisüsteemi ja optimeerinud Helsinki bussiliiklust.