Pakume oma töötajatele erinevates projektides eneseteostuse võimalust. Meil on mitmeid projekte Eestis, kuid samuti koostööd koos Inglismaaga, Saksamaaga, Belgiaga, Norraga, Rootsiga ja Soomega. Meil saab muuta projekte, valdkondi, tehnoloogiaid või positsioone. Ka tehnilisetoe spetsialist võib liikuda edasi arendajaks või testijast ...
  • Page

Meie lahendused, suurtest infosüsteemide juurutamisest väiksemate uuendusteni, aitavad pankadel hoida märkimisväärselt kokku tegevuskulusid, parandada laekumisi ja tegevustõhusust ning tuua uusi teenuseid turule senisest oluliselt kiiremini. Oleme ka nõustanud ja loonud digitaalseid terviklahendusi, mis võimaldavad finantsasutustel kiiremini, odavamalt ja tõhusamalt täita kohustuslikke rahapesu tõkestamise ja tunne-oma-klienti (KYC)-nõudeid.

Kommertspangad on silmitsi üha rangemate riiklike regulatsioonidega, samuti vajadusega kasumlikkuse säilitamiseks kärpida tegevuskulusid. Neile väljakutsetele vastamiseks otsitakse paindlikumaid lahendusi, nagu tarkvara teenusena (SaaS), äriprotsesside väljast tellimine ja rakenduste haldus. Seejuures on endiselt kriitilise tähtsusega kliendirakenduste kasutajasõbralikkus ning uute innovaatiliste rakenduste ja teenuste loomine, samuti süsteemide turvalisuse tagamine häkkerite ja küberkurjamite vastu.

open_finance_banking_medium_0.jpg

Meie klientide seas on üle 2500 finantsettevõtte, sealhulgas suurim osa maailma juhtivatest pankadest (20-st Euroopa suurimast pangast 19). Oleme loonud üle kolmekümne unikaalse tarkvaraplatvormi krediidiriski halduseks, makselahendusteks, varahalduseks jpm. Meie rahvusvaheliste finantssanktsioonide järgimise seiretarkvara CGI HotScan on kasutusel 64% kõigi üle maailma aset leidvate pankadevaheliste valuutavahetustehingute jälgimisel.