In response to the economic hardships faced by Canadian citizens and businesses because of the COVID-19 pandemic, the Minister of Finance contacted the heads of Canada’s largest banks to encourage flexibility in helping customers meet their financial obligations. At the ...
CGI on Sinu järgmine töökoht, kui soovid õppida, areneda ja kaasa lüüa paljudes põnevates rahvusvahelistes ja kohalikes projektides, oled meeskonnamängija, hea suhtleja, teed oma tööd pühendunult ning suurepärane tulemus pakub sulle sisemist rahulolu.
  • Page

Meie lahendused, suurtest infosüsteemide juurutamisest väiksemate uuendusteni, aitavad pankadel hoida märkimisväärselt kokku tegevuskulusid, parandada laekumisi ja tegevustõhusust ning tuua uusi teenuseid turule senisest oluliselt kiiremini. Oleme ka nõustanud ja loonud digitaalseid terviklahendusi, mis võimaldavad finantsasutustel kiiremini, odavamalt ja tõhusamalt täita kohustuslikke rahapesu tõkestamise ja tunne-oma-klienti (KYC)-nõudeid.

Kommertspangad on silmitsi üha rangemate riiklike regulatsioonidega, samuti vajadusega kasumlikkuse säilitamiseks kärpida tegevuskulusid. Neile väljakutsetele vastamiseks otsitakse paindlikumaid lahendusi, nagu tarkvara teenusena (SaaS), äriprotsesside väljast tellimine ja rakenduste haldus. Seejuures on endiselt kriitilise tähtsusega kliendirakenduste kasutajasõbralikkus ning uute innovaatiliste rakenduste ja teenuste loomine, samuti süsteemide turvalisuse tagamine häkkerite ja küberkurjamite vastu.

open_finance_banking_medium_0.jpg

Meie klientide seas on üle 2500 finantsettevõtte, sealhulgas suurim osa maailma juhtivatest pankadest (20-st Euroopa suurimast pangast 19). Oleme loonud üle kolmekümne unikaalse tarkvaraplatvormi krediidiriski halduseks, makselahendusteks, varahalduseks jpm. Meie rahvusvaheliste finantssanktsioonide järgimise seiretarkvara CGI HotScan on kasutusel 64% kõigi üle maailma aset leidvate pankadevaheliste valuutavahetustehingute jälgimisel.