CGI’s technical expertise supports the complete manufacturing process of UK’s most iconic specialist tea producer, Twinings.
Annually, CGI leaders around the world meet face-to-face with business and IT executives to gather their perspectives on the trends affecting their enterprises, including business and IT priorities, budgets and investment plans. In 2019, CGI conducted interviews with 127 utilities ...

Kosmose valdkonna projektides on CGI grupil 40 aastane kogemus. CGI Eesti kosmose meeskond alustas tööd 2010. aasta lõpus. Ligi 15-liikmelise meeskonna peamiseks ülesandeks on nii maa- kui pardapealse tarkvara loomine kosmoseagentuuridele ja teistele satelliite opereerivatele organisatsioonidele. Tarkvara alla kuuluvad näiteks: missioonijuhtimissüsteemid, millega satelliiti jälgitakse ja juhitakse, turvalist sidet toetavad lahendused, satelliitide orbiite ning võimalikke kollisioone arvutavad ja visualiseerivad lahendused, andmete arhiivid ja analüüsivahendid ning palju muud põnevat.

Üheks suuremaks projektiks nii CGI-le kui Eesti kosmose meeskonnale on Euroopa Liidu navigatsioonisatelliitide – Galileo – juhtimistarkvara loomine. Samal ajal aitame Eestit kosmoseriikide hulka, osaledes ESA töögruppides ning tehes tihedat koostööd teiste valdkonnaga seotud Eesti partneritega.

cz space services medium banner

Koostöös Tartu Ülikooliga valmis täiesti uus veebipõhine missioonijuhtimistarkvara kuupsatelliitidele, mida kasutatakse Eesti esimese missiooni ESTCube-1 juhtimiseks ja mille kasutamise vastu on huvi tundnud juba paljud teised tulevased missioonid.