Since the COVID-19 outbreak, hospitals, clinics and first responders have been dealing with rapidly increasing patient volumes—a situation exacerbated by a critical shortage of medical devices, drugs, protective personal equipment (PPE) and personnel. As the pandemic continues to spread, it ...

CGI Eesti Dynamics AX ärirakenduste (ERP) meeskond loodi 2011. kevadel. Tegeleme Microsofti tooteperekonda kuuluva tootega Microsoft Dynamics AX. Dynamics AX näol on tegemist Microsofti ärirakendussüsteemiga, mis on mõeldud äriprotsesside haldamiseks võttes arvesse maailma parimaid praktikaid.

Klientidena keskendub antud toode keskmistele ja suurtele ettevõtetele. Pakume Microsoft Dynamics AX arenduse- ja hoolduse teenust nii Eestis sees kui väljapoole Eestit, näiteks Skandinaaviasse.

Omame arendus- ja juurutuskogemust üle 10 aasta. CGI Eestis tegutseme me arendusmeeskonnana, pakkudes rahvusvaheliselt tunnustatud ärirakendustarkvara arendusteenust. Meie lõppklientideks on suurettevõtted Norras, Soomes ja ka Eestis.

Meeskonna tugevuseks on interdistsiplinaarsus, lisaks infotehnoloogilistele teadmistele omame ka tugevad teadmised äriloogilises pooles. Meie valdkonnas eeldatakse pikaajalist pühendumist valdkonnale, spetsialistiks loovad pikaajalised kogemused nii tootetundmises kui ka erinevate valdkondade äriprotsesside tundmine.