Growing competition, new technologies and rising customer demands are causing communications service providers (CSPs) to rethink how they do business. Becoming an agile organization is imperative to drive innovation, creativity and speed in this new world. ...

CGI Eesti Dynamics AX ärirakenduste (ERP) meeskond loodi 2011. kevadel. Tegeleme Microsofti tooteperekonda kuuluva tootega Microsoft Dynamics AX. Dynamics AX näol on tegemist Microsofti ärirakendussüsteemiga, mis on mõeldud äriprotsesside haldamiseks võttes arvesse maailma parimaid praktikaid.

Klientidena keskendub antud toode keskmistele ja suurtele ettevõtetele. Pakume Microsoft Dynamics AX arenduse- ja hoolduse teenust nii Eestis sees kui väljapoole Eestit, näiteks Skandinaaviasse.

Omame arendus- ja juurutuskogemust üle 10 aasta. CGI Eestis tegutseme me arendusmeeskonnana, pakkudes rahvusvaheliselt tunnustatud ärirakendustarkvara arendusteenust. Meie lõppklientideks on suurettevõtted Norras, Soomes ja ka Eestis.

Meeskonna tugevuseks on interdistsiplinaarsus, lisaks infotehnoloogilistele teadmistele omame ka tugevad teadmised äriloogilises pooles. Meie valdkonnas eeldatakse pikaajalist pühendumist valdkonnale, spetsialistiks loovad pikaajalised kogemused nii tootetundmises kui ka erinevate valdkondade äriprotsesside tundmine.