Through our CGI Innovation Centers, we co-create and co-design solutions with our clients, research future industry trends, and provide a ready-made environment for the experimentation of new emerging technologies, quickly and cost-effectively.

CGI makselahenduste meeskond on Eestis tegutsenud enam kui kümme aastat, seda alates ajast, mil Eestis toodi pankade poolt turule esimesed kiipkaardid, mis vahetasid välja magnetribal põhinevad meediumid. Selle aja jooksul oleme pakkunud oma klientidele makselahenduste poolelt terviklikku teenust, mis sisaldab protsesside kaardistamist, arendus- ning juurutustööd, liidestamist erinevate sidussüsteemidega, testimist ning ka hilisemat süsteemide hooldust, mis sisaldab ka loodud rakenduste vastavuses hoidmist ajas muutuvate rahvusvaheliste nõuetega.

Makselahenduste puhul on väga oluliseks osaks kaardiomaniku andmete turvalisus ning nende kaitsmine erinevate makseoperatsioonide puhul, mistõttu on meie loodud rakendused vastavuses PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) ja PA-DSS (Payment Application Data Security Standard) regulatsioonidest tulenevate nõuetega. CGI Eesti makselahenduste meeskond omab pikaajalist kogemust ka nii Visa kui ka MasterCard’i poolt kasutatava maksesõnumite spetsifikatsiooniga ISO8583, mida kasutatakse rahvusvahelistes pangavõrkudes tehingute identifitseerimiseks. Oleme loonud kaardimaksete töötlemiseks mõeldud tarkvararakendusi, mis töötavad EMV kaardimakseterminalide, müügisüsteemide (POS / Point of Sale) ning makseteenuse pakkujate (PSP / Payment Service Provider) vaheliste moodulitena ning käsitlevad kaardimakseid vastavalt kõikidele rahvusvahelistele turvanõuetele.

banking payment research