Üleilmselt on posti- ja logistikasektor kiirete muutuste keskmes: arenevad digitaalsed tehnoloogiad ja turule sisenevad pidevalt uued konkurendid. Ettevõtted peavad tagama olemasolevate klientide rahulolu, suurendama tegevustõhusust, saadetiste liikumise kiirust, täpsust ja kasutajamugavust - seda kõike konkurentidest kiiremini ning paremini.

CGI Grupp teeb koostööd mitmete globaalsete logistikaettevõtetega, kaasajastades nende IT-lahendusi, pakkudes Asjade Interneti (Internet of Things) rakendusi, samuti küberturvalisuse alaseid ja muid valdkonnaspetsiifilisi teenuseid. Aitame klientidel tõsta näiteks teenuse kvaliteeti läbi tarneahela tõhustamise ja kiirendamise, optimeerida kulutusi infrastruktuurile ning kütusele ja palju muud.

Meie poolt on loodud Soome suurima posti- ja logistikaettevõtte Posti Group (endine Itella) sisemiste protsesside automatiseerimise lahendus ning müügistrateegia, mida kasutatakse viiesajas teeninduspunktis üle riigi. Rootsi-Taani suurettevõttele PostNord loodud tarkvara aitab viia igal aastal kiiresti ja täpselt ligi 6 miljardi kirja ning üle 100 miljoni kullersaadetise 25 miljoni eraisikust ja kahe miljoni organisatsioonist adressaadini. Meie tollideklaratsioonide maksuarvestustarkvara IT4CARGO TARIC kasutavad paljud logistikaettevõtted, lihtsustades ja säästes aega tolli- ja aktsiisimaksude deklareerimisel.