Globaalne kindlustusturg on äärmiselt konkurentsitihe ja tarbijate ootused kindlustusfirmaga suhtlemise ning nende veebikeskkonna suhtes üha suurenevad. Konkurentsieelise saavutamiseks võtavad kindlustusfirmad pidevalt kasutusele uusi tehnoloogiaplatvorme mille eesmärk on luua kasutajasõbralikke kliendirakendusi ning uusi teenuseid.

Meie lahendused, suurtest infosüsteemide juurutamisest väiksemate uuendusteni, aitavad märkimisväärselt vähendada tegevuskulusid, parandada tegevustõhusust ning tuua uusi teenuseid turule senisest oluliselt kiiremini. Meie küberriskide alane oskusteave on meil võimaldanud olla mitmetele kindlustusfirmadele partneriks küberriskide vastase kindlustusteenuse väljatöötamisel.

CGI Grupi klientide seas on üle 200 kindlustusettevõtte, sealhulgas 20-st maailma suurimast kindlustusfirmast 13. Ettevõttes töötab üle 3500 kindlustussektorile tarkvaralahenduste loomisele pühendunud professionaali. Meie loodud on juhtiv kahjukindlustuse riskihindamise ja hinnastamise tarkvaraplatvorm Ratabase® ning arvukalt muid elu-, kahju- ja muude kindlustuse alamsektorite unikaalseid tarkvararakendusi. Samuti oleme loonud kindlustusfirmade vajadustele vastavaid info- ja dokumendihaldusüsteeme ja andmeanalüüsi rakendusi.