Growing competition, new technologies and rising customer demands are causing communications service providers (CSPs) to rethink how they do business. Becoming an agile organization is imperative to drive innovation, creativity and speed in this new world. ...
CGI’s technical expertise supports the complete manufacturing process of UK’s most iconic specialist tea producer, Twinings.

CGI Eesti geoinfosüsteemide (GIS) meeskond tegutseb alates 2011. aastast. Teeme vabavaralistel lahendustel (MapServer, GeoServer ja OpenLayers) ning ESRI toodetel põhinevaid keerukaid geoinfosüsteeme suurtele asutustele ja ettevõtetele. Pakume kõiki tarkvaraarenduse elutsükli etappe: analüüs, arendus, testimine, juurutamine ja hooldus, kuid tegeleme ka geoandmete töötlusega ning ruumilise info loomisega ettevõtte atribuutandmetest. Hetkel on käsil projekt, mille käigus luuakse Euroopa Liidu INSPIRE direktiivile vastav geoinfosüsteem ja viiakse olemasolevad andmed direktiivi nõutud kujule.

Geospatial data concept

Meie suurim koostööpartner on Soome CGI GIS osakond ja ka suurimad kliendid asuvad Soomes. Eestis oleme seotud GIS112 projektis Häirekeskuse päästetöötaja ja pääste- ning kiirabiautode mobiilse tarkvara loomisega. Rohkem infot projekti kohta saab Häirekeskuse veebilehelt: http://www.rescue.ee/hairekeskus/projekt-gis112.

Oma töötajatele pakume võimalust ennast arendada läbi paljude keerukate kodumaiste kui ka rahvusvaheliste projektide. Meie juures töötamine on põnev ja seotud nii reisimisega kui kohtumistega väga erineva tausta ja päritoluga inimestega. Projektid on tehnoloogiliselt ja infrastruktuurilt väljakutsuvad ning kogemust saab mitmete erinevate seadmetega töötades, milleks on: mobiilsed arvutid, TETRA raadiojaamad, Garmini navigaatorid, mis on liidestatud üle erinevate suhtluskanalite jpm.