Primary tabs

  Vanemarendaja (Java)

  Category: Development/Engineering
  Linn: Tartu/Tallinn, , Estonia
  Kuulutuse ID J0920-1832
  Employment Type: Full Time

  Position Description

  CGI on ülemaailmne ettevõte, mis pakub kvaliteetset ärikonsultatsiooni teenust, tarkvaraarendust ja integratsioonilahendusi ning infohaldusteenuseid. CGI on esindatud 40 riigis 77 500 spetsialistiga, kellest 180 töötavad Eesti kahes linnas - Tallinnas ja Tartus.

  Osutame teenuseid mitmetes erinevates valdkondades - avalik sektor, geoinfosüsteemid ja kaugseire, kosmos, telekommunikatsioon, energia- ja kommunaalteenused, meditsiin, tervishoid, pangandus, kindlustus jne.

  CGI liikmete poolt loodud lahenduste hulka kuuluvad näiteks hädaabiteadete töötlemiseks kasutatav infosüsteem GIS112, autoõnnetuse korral automaatselt häirekeskusesse helistav süsteem eCall, Euroopa globaalne satelliidipõhine navigatsioonisüsteem Galileo, RMK mobiilirakendus „Loodusega koos“, Eesti riigi infoportaali uus disain ja palju muud.

  Kas soovid olla osa meeskonnast, mis aitab ühiskonnal liikuda innovaatilisema, turvalisema ja jätkusuutlikuma tuleviku poole? Kas soovid olla midagi enamat kui lihtsalt töötaja? Meie oleme ettevõtte osanikud, kes lähevad paremat homset ehitades tavapärasest kaugemale.

  Oleme oma kasvavasse tiimi otsimas Java vanemarendajat. Pakume võimalust osaleda innovaatilist lähenemist nõudvas unikaalses kaitsevaldkonna projektis!

  Sinu tulevased tööülesanded:
  Hakkad töötama agiilses arendusmeeskonnas ja sinu põhiülesandeks saab olema loodava süsteemi tehniliste lahenduste väljatöötamine ja implementeerimine.

  Oled edukas antud ametis, kui:
  • Omad vähemalt 5+ aastast töökogemust Java arendajana
  • Sul on töökogemus raamistike ja tehnoloogiatega nagu Spring, Spring Boot, Spring Security, REST teenused, Postgre SQL
  • Sul on GIT versioonihalduse kogemus
  • Sul on selge arusaam agiilsest arendusmetoodikast
  • Omad Eesti kodakondsust

  Omalt poolt pakume:
  • Võimalusi mitmekesiseks töökogemuseks
  • Võimalusi professionaalseks arenguks, kasvamiseks ja edasiliikumiseks – nii oma meeskonnas ja erialal kui ka CGI grupis laiemalt
  • Võimalust saada CGI osanikuks läbi meie aktsiaprogrammi
  • Konkurentsivõimelist palgapaketti
  • Paindlikkust ja head töö- ja eraelu tasakaalu
  • Võimalust kaasa lüüa heategevuslikes ettevõtmistes ja edendada rohelist ning jätkusuutlikku mõtteviisi
  • Toetavaid ja kogenud kolleege nii Eestis kui välismaal ning meeskonnaüritusi

  Pakume enamat kui tavapärane töö:
  Meie edu CGI-s põhineb meie inimeste andel ja pühendumisel. Ühtse meeskonnana jagame nii ettevõtte kasvamisest tulenevaid väljakutseid kui hüvesid ja see tugevdab meie omaniku-kultuuri.

  CGI-s on sul võimalus olla osanik ja töötada innustavas keskkonnas, kus tunned end kaasatuna ja väärtuslikuna. Sul on võimalus teha koostööd suuremate kohalike ja ka globaalsete klientidega erinevatest tööstusharudest ning osaleda väljakutseid pakkuvates projektides, millel on oluline mõju meie tulevikule. Meiega on sul palju võimalusi hoolida endast ja panustada kogukonna eest hoolitsemisse. Meie juures CGI-s saad arendada oma karjääri eksperdina või kui soovid, teha järgmine samm heaks juhiks saamisel. On sinu otsustada, kuhu soovid jõuda – meie toetame sind sinu valikutes.

  CGI liikmeskonda kuulumine on enam kui tavapärane töö.

  Kas oled valmis meiega liituma?

  Tore, sest meile meeldiks sinust kuulda! Kandideeri, klõpsates lehe üla- või allosas asuval nupul “Olen huvitatud".

  What you can expect from us

  Build your career with us.

  It is an extraordinary time to be in business. As digital transformation continues to accelerate, CGI is at the center of this change—supporting our clients’ digital journeys and offering our professionals exciting career opportunities.

  At CGI, our success comes from the talent and commitment of our professionals. As one team, we share the challenges and rewards that come from growing our company, which reinforces our culture of ownership. All of our professionals benefit from the value we collectively create.

  Be part of building one of the largest independent technology and business services firms in the world.

  Learn more about CGI at www.cgi.com.

  No unsolicited agency referrals please.

  CGI is an equal opportunity employer.