Intern/ trainee (Tallinn)

Category: Development/Engineering
City: Tallinn, , Estonia
Position ID: J0220-2327
Employment Type: Full Time

Position Description

CGI on ülemaailmne IT- ja äriprotsesse arendav ettevõte, mis pakub ärikonsultatsiooni teenust, tarkvaraarendust, integratsioonilahendusi ning infohaldusteenuseid. Asutatud Kanadas 1976 aastal kahe ettevõtliku noormehe poolt. Tänaseks töötab CGI-s 77 500 spetsialisti ning on esindatud 40 riigis Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Austraalias.
Eestis on CGI esindatud 190 spetsialistiga kahes linnas - Tallinnas ja Tartus. Oleme töökad ja muhedad, lisaks väärtustame sotsiaalselt vastutustundlikku käitumist nii töö- kui eraelus.

CGI Eesti ärifilosoofiaks on luua koos klientidega eluliselt olulisi või elumuutvaid tooteid ja lahendusi, ka sotsiaalselt tõsistele probleemidele. Pakume teenust ja toimetame mitmetes erinevates sektorites – avalik ja eraettevõtlus, ning valdkondades nagu e-riik, seadusloome ja juriidika, geoinfosüsteemid ja kaugseire, kosmos, telekommunikatsioon, energeetika, kommunaalteenused, meditsiin, tervishoid, pangandus, kindlustus jt.

CGI on ainuke IT-ettevõte Eestis, kus tõesti ei saa öelda „sky is the limit“, kuna oleme jõudnud ka kosmosesse! Meie juures saad avastada erinevaid valdkondi, lahendusi, erialasid ning kõike seda veel üsna paindliku tööaja- ja kohaga. Lisaks peame oluliseks, et CGI-s töötamine oleks arendav ja väljakutseid esitav, aga samas ka põnev ja lõbus.

Tule ja pane end proovile ning saa uusi teadmisi oma ala tippspetsialistidelt!
Praktika aeg: 27.juuli – 26.august 2020
Kohtade arv ja rollid: 5 arendajat Tartus, 5 arendajat Tallinnas
Kandideerimise tähtaeg: 10. aprill 2020
Katseülesande kätte saamine: 15. aprill 2020
Katseülesande esitamise tähtaeg: 22. aprill 2020
CGI meeskondadega tuttavaks saamine (vestlused): 11.-15. mai 2020
Otsused ja tagasiside: 20. mai 2020

Miks valida meie suvepraktikat?
CGI suvepraktika on neljanädalane tootearenduse „in-office camp“, mille jooksul tehakse otsast lõpuni valmis päris tarkvaralahendus ning mida projekti lõpus demotakse ka kliendile. Selle camp’i märksõnad on mõistus, loovus, vastupidavus - saad kasutada oma ideid ja kogemusi, proovile panna oma teadmised ning olla meeskonna väärtuslik liige, et saavutada ühine edu ning õppida midagi väärtuslikku kogenud arendushaidelt.

Tallinna praktikaprojekt:
Ülessandeks on luua Eesti Teedele nutikas eelarvestamise kalkulaator, mis on pakkumuste koostamise protsessi toetav tööriist. Eelarvestamise kalkulaator koondab endas infot tarnijate, karjääride, standardhindade ja eelmiste koostatud pakkumuste maksumuse infot. Lahendus soovitab eelarvestajale objekti asukohast lähtuvalt lähimaid karjääre ning tarnijaid ja optimaalseimaid veomarsruute. Lisaks võrdleb kalkulaator eelarvestamise käigus kujunevat omahinda eelnevalt koostatud pakkumuste omahinnaga ning hindab omahinna konkurentsivõimet.

Mis kasu ma sellest saan?
Nii Tallinnas kui Tartus ootab sind prototüüplahenduse arendamine. Sa teed läbi tarkvaraarenduse loomise tsükli täis mahus - lähteülesande saamisest kuni esimese prototüüp-lahenduseni. Saad proovida agiilset arendusmetoodikat (sprint, stand-up, retrod jne.), ise otsustada skoobi üle, anda ajahinnanguid ning rakendada oma oskusi UXis ja prototüüpimises, arendamises ja testimises.
Saad kasutada või juurde õppida erinevaid tehnoloogiad, proovile panna ennast erinevates rollides, sealhulgas analüütik, arendaja, testija, projektijuht…
Presenteerides oma toodet kliendile, saad ka kogemuse kliendi vajadusele ehitatud lahenduse esitlemises ja müümises.
Lisaks kõigele on see Sinu võimalus alustada oma karjääri CGI-s! Näiteks 2019 aasta praktikaprogrammis osalenud kümnest praktikandist töötab täna kuus CGI Eestis.

Kas oled valmis meiega liituma?

Tore, sest meile meeldiks sinust kuulda! Kandideeri, klõpsates lehe üla- või allosas asuval nupul “Olen huvitatud / I'm Interested".

What you can expect from us

Build your career with us.

It is an extraordinary time to be in business. As digital transformation continues to accelerate, CGI is at the center of this change—supporting our clients’ digital journeys and offering our professionals exciting career opportunities.

At CGI, our success comes from the talent and commitment of our professionals. As one team, we share the challenges and rewards that come from growing our company, which reinforces our culture of ownership. All of our professionals benefit from the value we collectively create.

Be part of building one of the largest independent technology and business services firms in the world.

Learn more about CGI at www.cgi.com.

No unsolicited agency referrals please.

CGI is an equal opportunity employer.