Vaata videost, kuidas on digitaliseerimine muutnud Häirekeskuse, Põllumajanduse registrite ja informatsiooni ameti ning Maksu- ja tolliameti igapäevatööd

E-riigi kodanikena oskame kõik hinnata mugava digitaliseeritud avaliku sektori võimalusi. Ka riigi jaoks on e-teenused hindamatuks võimaluseks teha vähemate vahenditega rohkem ja paremini ning kaasata kodanikke avalikes asjades kaasa rääkima ja otsustama. Olgu kõneks riigi rahaasjad, maksude administreerimine, ravikindlustuse süsteemid, kohtute ja prokuratuuri töö, riigikaitse või satelliidiandmete kogumine ja töötlus – ülima tõenäosusega oleme oma enam kui 2000 avaliku sektori projekti raames analoogse probleemiga tegelenud ja toimivaid lahendusi välja töötanud.

CGI avaliku sektori teenustele spetsialiseerunud asjatundjate võrgustik on usaldusväärseks ja kogenud partneriks nii avaliku sektori infosüsteemide arendamise nõustaja kui ka valmislahenduste pakkujana. Meie projektide kvaliteedijuhtimise metoodika tagab alati projektide teostamise õigeaegsuse, kokkulepitud kvaliteedi ja vastavuse eelarvele.

finland government using touch tablet